Canlı Sonuçlar « Gündem Ankara

12 Haziran 2021 - 18:17
reklam
ALMANYA REGİONALLİGA
MS
FC Schweinfurt FC Schweinfurt
0 - 1
TSV Havelse TSV Havelse
MS
Hoffenheim II Hoffenheim II
2 - 4
VfR Aalen VfR Aalen
MS
Freiburg II Freiburg II
2 - 0
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
MS
Stuttgart II Stuttgart II
7 - 1
Eintracht Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf
MS
FK Pirmasens FK Pirmasens
3 - 0
Schott Mainz Schott Mainz
MS
FC Giessen FC Giessen
3 - 1
Hessen Kassel Hessen Kassel
MS
Bayern Alzenau Bayern Alzenau
0 - 3
Elversberg Elversberg
MS
Ulm Ulm
0 - 2
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
MS
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
1 - 3
Bahlinger SC Bahlinger SC
AMERİKA MAJOR LİGİ
22:00
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
- : -
Austin FC Austin FC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Tampa Bay Rowdies Tampa Bay Rowdies
2 - 1
Loudoun United Loudoun United
MS
Las Vegas Lights FC Las Vegas Lights FC
1 - 1
San Antonio FC San Antonio FC
ANGOLA 1. LİGİ
45'
Onze Bravos Onze Bravos
0 - 0
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
17:30
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
- : -
CR Da Caala CR Da Caala
17:30
Baixa de Cassanje Baixa de Cassanje
- : -
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
17:30
Interclube Interclube
- : -
Cuando Cubango Cuando Cubango
18:30
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
- : -
Academica do Lobito Academica do Lobito
18:30
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
- : -
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Temperley Temperley
1 - 0
Nueva Chicago Nueva Chicago
00:00
Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano
- : -
Deportivo Moron Deportivo Moron
00:00
Almagro Almagro
- : -
All Boys All Boys
00:00
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
- : -
Club Atletico Guemes Club Atletico Guemes
00:00
Atletico Rafaela Atletico Rafaela
- : -
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
00:00
Guillermo Brown Guillermo Brown
- : -
Barracas Central Barracas Central
00:00
Brown de Adrogue Brown de Adrogue
- : -
Instituto Instituto
00:00
San Martin (SJ) San Martin (SJ)
- : -
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
00:00
Villa Dalmine Villa Dalmine
- : -
Tristan Suárez Tristan Suárez
00:00
San Telmo San Telmo
- : -
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
00:00
CA Mitre CA Mitre
- : -
Club Atlecio Estudiantes Club Atlecio Estudiantes
00:00
Atlanta Atlanta
- : -
Alvarado Alvarado
00:00
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
- : -
Tigre Tigre
00:00
Nueva Chicago Nueva Chicago
- : -
Quilmes Quilmes
00:00
Almirante Brown Almirante Brown
- : -
Agropecuario Agropecuario
00:00
San Martin Tucuman San Martin Tucuman
- : -
Deportivo Maipu Deportivo Maipu
00:00
Belgrano Belgrano
- : -
Temperley Temperley
00:00
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
- : -
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
AVRUPA FUTBOL ŞAMPİYONASI
MS
Galler Galler
1 - 1
İsviçre İsviçre
19:00
Danimarka Danimarka
- : -
Finlandiya Finlandiya
22:00
Belçika Belçika
- : -
Rusya Rusya
AVUSTRALYA 1. LİGİ
UZS
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
0 - 2
Macarthur FC Macarthur FC
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
MS
Woden Weston Woden Weston
1 - 3
Monaro Panthers Monaro Panthers
MS
Belconnen United Belconnen United
0 - 1
Canberra Olympic Canberra Olympic
AVUSTRALYA NPL BATI
MS
Perth Glory II Perth Glory II
1 - 1
Perth SC Perth SC
MS
Rockingham City Rockingham City
0 - 1
Bayswater City Bayswater City
MS
Inglewood United Inglewood United
2 - 1
Armadale Armadale
MS
Sorrento Sorrento
2 - 1
Cockburn City Cockburn City
MS
ECU Joondalup ECU Joondalup
1 - 1
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
MS
Balcatta Balcatta
1 - 5
Floreat Athena Floreat Athena
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
MS
Metro Stars Metro Stars
3 - 0
Sturt Lions FC Sturt Lions FC
MS
Cumberland United Cumberland United
2 - 1
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
MS
Adelaide Comets Adelaide Comets
2 - 0
Adelaide City Adelaide City
MS
South Adelaide Panthers FC South Adelaide Panthers FC
2 - 2
Campbelltown City Campbelltown City
MS
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
1 - 1
Adelaide United II Adelaide United II
MS
Croydon Kings Croydon Kings
1 - 3
Adelaide Raiders Adelaide Raiders
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS
Capalaba FC Capalaba FC
1 - 1
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
MS
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
0 - 1
Gold Coast United Gold Coast United
MS
Redlands City Devils Redlands City Devils
1 - 3
Brisbane Olympic Brisbane Olympic
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
MS
Sydney Olympic Sydney Olympic
1 - 0
Sydney II Sydney II
MS
Mt Druitt Town Rangers Mt Druitt Town Rangers
0 - 1
Sutherland Sharks Sutherland Sharks
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
İPT
SV Leobendorf SV Leobendorf
0 - 0
Stripfing Stripfing
İPT
Team Wiener Linien  Team Wiener Linien 
0 - 0
Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club
BELARUS 1. LİGİ
MS
Smorgon Smorgon
1 - 1
FK Slutsk FK Slutsk
76'
Sputnik Rechitsa Sputnik Rechitsa
0 - 5
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
18:45
BATE BATE
- : -
Neman Grodno Neman Grodno
20:45
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
- : -
FK Vitebsk FK Vitebsk
BELARUS 2. LİGİ
MS
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
1 - 1
Naftan Naftan
61'
Shakhtyor Petrikov Shakhtyor Petrikov
1 - 3
Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
19:00
Orsha Orsha
- : -
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
BREZİLYA SERİE B
MS
Sampaio Correa Sampaio Correa
1 - 0
Ponte Preta Ponte Preta
MS
Guarani Guarani
1 - 3
Nautico Nautico
22:30
CRB CRB
- : -
Confiança Confiança
BREZİLYA SERİE C
21:00
Novorizontino Novorizontino
- : -
Oeste Oeste
21:00
EC Sao Jose EC Sao Jose
- : -
Ituano FC Ituano FC
23:00
Manaus Manaus
- : -
Floresta Floresta
23:00
Botafogo-SP Botafogo-SP
- : -
Mirassol Mirassol
DÜNYA KUPASI - CONCACAF ELEMELERİ
23:00
Sent Kits ve Nevis Sent Kits ve Nevis
- : -
El Salvador El Salvador
EKVATOR B LİGİ
23:30
Chacaritas Chacaritas
- : -
America de Quito America de Quito
ESTONYA 2. LİGİ
MS
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
2 - 2
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
MS
Mikkelin Kissat Mikkelin Kissat
5 - 1
MyPa Myllykoski MyPa Myllykoski
MS
JS Hercules JS Hercules
3 - 0
JBK JBK
MS
RoPS II RoPS II
3 - 0
Narpes Kraft Narpes Kraft
MS
KuFu-98 KuFu-98
7 - 0
FC Kiffen FC Kiffen
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS
Anyang Anyang
0 - 0
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
MS
Chungnam Asan Chungnam Asan
3 - 1
Daejeon Citizen Daejeon Citizen
GÜNEY KORE 3. LİGİ
MS
Changwon City Changwon City
1 - 1
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
MS
Mokpo City FC Mokpo City FC
2 - 0
Yangju Citizen Yangju Citizen
MS
Ulsan Citizen Ulsan Citizen
0 - 1
Gimpo Citizen Gimpo Citizen
HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI
15:00
Gana Gana
- : -
Fildişi Sahili Fildişi Sahili
22:00
Fas Fas
- : -
Burkina Faso Burkina Faso
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
UZS
Torquay United Torquay United
4 - 2
Notts County Notts County
İRLANDA PREMİER LİGİ
21:30
Longford Town Longford Town
- : -
St Patricks St Patricks
21:45
Sligo Rovers Sligo Rovers
- : -
Drogheda United Drogheda United
İSVEÇ 1. LİGİ
MS
Assyriska FF Assyriska FF
0 - 1
IFK Haninge IFK Haninge
MS
Linkopings Linkopings
2 - 4
Tvaakers IF Tvaakers IF
MS
IFK Malmö IFK Malmö
1 - 1
Österlen FF Österlen FF
57'
Karlstad Karlstad
0 - 0
Sollentuna FK Sollentuna FK
61'
Gefle Gefle
1 - 1
Taby Taby
60'
Hudiksvalls FF Hudiksvalls FF
1 - 1
Dalkurd FF Dalkurd FF
63'
Torns Torns
2 - 0
Skovde AIK Skovde AIK
60'
Atvidaberg Atvidaberg
0 - 0
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
57'
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
3 - 0
Lunds BK Lunds BK
57'
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK
2 - 0
Lindome GIF Lindome GIF
17'
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
0 - 0
Umea Umea
İSVEÇ 2. LİGİ
MS
Frösö IF Frösö IF
0 - 1
Notvikens IK Notvikens IK
MS
Assyriska BK Assyriska BK
1 - 0
Dalstorps Dalstorps
MS
Stöde IF Stöde IF
3 - 2
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
MS
Taftea IK Taftea IK
0 - 2
Bodens BK Bodens BK
MS
Karlbergs BK Karlbergs BK
1 - 1
Kungsangens IF Kungsangens IF
MS
Kumla Kumla
0 - 2
Ahlafors IF Ahlafors IF
MS
Torslanda IK Torslanda IK
0 - 4
Angelholms Angelholms
MS
Grebbestads Grebbestads
1 - 2
IK Oddevold IK Oddevold
MS
Rynninge Rynninge
1 - 3
Syrianska Syrianska
MS
Tyresö Tyresö
1 - 1
Mjölby AI FF Mjölby AI FF
MS
Enskede IK Enskede IK
0 - 1
IFK Osterakers FK IFK Osterakers FK
60'
Asarums IF Asarums IF
2 - 2
Hassleholms IF Hassleholms IF
53'
Gamla Upsala Gamla Upsala
1 - 0
Arlanda Arlanda
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
MS
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
1 - 1
Falkenberg Falkenberg
MS
Vasteras SK Vasteras SK
0 - 0
Öster Öster
MS
Akropolis IF Akropolis IF
3 - 2
Vasalund Vasalund
MS
Landskrona Landskrona
2 - 1
IK Brage IK Brage
MS
Orgryte Orgryte
0 - 0
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
İZLANDA 1. LİGİ
MS
Vestri Vestri
2 - 1
Afturelding Afturelding
İZLANDA PREMİER LİGİ
62'
Breidablik Breidablik
2 - 0
Fylkir Fylkir
20:00
Vikingur R. Vikingur R.
- : -
FH FH
20:00
Stjarnan Stjarnan
- : -
Valur Valur
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
FC Gifu FC Gifu
3 - 1
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
MS
Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan
0 - 1
Caspiy Caspiy
MS
Aktobe Lento Aktobe Lento
1 - 0
Atyrau Atyrau
57'
FC Akzhayik FC Akzhayik
0 - 0
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
15'
Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
0 - 0
Kyzylzhar Kyzylzhar
LİTVANYA A LYGA
MS
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
1 - 0
DFK Dainava DFK Dainava
55'
Nevezis Nevezis
0 - 1
Panevezys Panevezys
19:00
FK Riteriai FK Riteriai
- : -
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
NORVEÇ 1. LİGİ
19:00
Ull Kisa Ull Kisa
- : -
Stjordals Blink Stjordals Blink
19:00
Grorud Grorud
- : -
KFUM KFUM
19:00
Jerv Jerv
- : -
Bryne Bryne
19:00
Ham Kam Ham Kam
- : -
Strommen Strommen
19:00
Asane Asane
- : -
Start Start
19:00
Ranheim Ranheim
- : -
Sogndal Sogndal
19:00
Sandnes Sandnes
- : -
Raufoss Raufoss
21:00
Aalesund Aalesund
- : -
Fredrikstad Fredrikstad
NORVEÇ ELİTESERİEN
MS
Sandefjord Sandefjord
1 - 3
Molde Molde
MS
Kristiansund BK Kristiansund BK
2 - 0
Odds BK Odds BK
POLONYA 2. LİGİ
MS
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
5 - 1
Blekitni Stargard Blekitni Stargard
MS
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
4 - 4
SKRA Czestochowa SKRA Czestochowa
MS
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
1 - 1
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
MS
Bytovia Bytow Bytovia Bytow
4 - 3
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
MS
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
0 - 2
Lech Poznan II Lech Poznan II
MS
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
0 - 0
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
MS
Motor Lublin Motor Lublin
5 - 2
Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz
MS
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
3 - 2
GKS Katowice GKS Katowice
MS
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
1 - 1
Gornik Polkowice Gornik Polkowice
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
21:00
Atl. River Plate Atl. River Plate
- : -
Club Atletico Progreso Club Atletico Progreso
23:15
Cerrito Cerrito
- : -
Plaza Colonia Plaza Colonia
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Zamora FC Zamora FC
6 - 0
Trujillanos FC Trujillanos FC
MS
Gran Valencia Gran Valencia
2 - 2
Aragua FC Aragua FC
reklam
reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 40 45 84
2 Galatasaray 40 44 84
3 Fenerbahçe 40 31 82
4 Trabzonspor 40 13 71
5 Demir Grup Sivasspor 40 11 65
6 Atakaş Hatayspor 40 9 61
7 Aytemiz Alanyaspor 40 13 60
8 Fatih Karagümrük 40 12 60
9 Gaziantep FK 40 8 58
10 Göztepe 40 0 51
11 İttifak Holding Konyaspor 40 1 50
12 Medipol Başakşehir 40 -12 48
13 Çaykur Rizespor 40 -16 48
14 Kasımpaşa 40 -10 46
15 Helenex Yeni Malatyaspor 40 -4 45
16 Fraport TAV Antalyaspor 40 -14 44
17 Hes Kablo Kayserispor 40 -17 41
18 BB Erzurumspor 40 -24 40
19 MKE Ankaragücü 40 -19 38
20 Gençlerbirliği 40 -32 38
21 Yukatel Denizlispor 40 -39 28
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 62 84
2 Hekimoğlu Trabzon 36 43 71
3 Kocaelispor 36 27 68
4 Ankara Demirspor 36 20 65
5 Anagold 24Erzincanspor 36 20 62
6 Sarıyer 36 18 61
7 Afjet Afyonspor 36 7 57
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 6 57
9 Uşakspor A.Ş. 36 9 55
10 Çorum FK 36 24 54
11 Kahramanmaraşspor 36 -19 37
12 Zonguldak Kömürspor 36 -16 36
13 Niğde Anadolu FK 36 -15 36
14 İnegölspor 36 -12 35
15 Şanlıurfaspor 36 -29 34
16 Ergene Velimeşespor 36 -28 31
17 Gümüşhanespor 36 -43 30
18 Sancaktepe FK 36 -44 26
19 Hacettepe 36 -30 25
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 35 53 85
2 Sakaryaspor 35 30 66
3 Kırşehir Belediyespor 35 23 65
4 Kırklarelispor 35 26 63
5 Silahtaroğlu Vanspor FK 35 23 63
6 Bodrumspor 35 27 58
7 Etimesgut Belediyespor 35 26 58
8 Turgutluspor 35 -9 52
9 Karacabey Belediyespor 35 9 49
10 Tarsus İdman Yurdu 35 6 49
11 Serik Belediyespor 35 1 49
12 Pendikspor 35 11 47
13 Pazarspor 35 0 47
14 Bayburt Özel İdarespor 35 -10 44
15 Sivas Belediyespor 35 4 40
16 Karatay Termal 1922 Konyaspor 35 -2 39
17 GMG Kastamonuspor 35 -20 36
18 Tetiş Yapı Elazığspor 35 -33 29
19 Mamak FK 35 -78 24
20 Kardemir Karabükspor 35 -87 2
reklam